2 NIEDZIELA WIELKANOCNA - Miłosierdzia Bożego

7 kwiecień 2024

 

 

1. Po każdej Mszy świętej zbiórka na rozbudowę parkingu.

2. Dzisiaj przypada patronalne święto Caritas oraz rozpoczyna się w Kościele Tydzień Miłosierdzia – polecajmy Bogu tych parafian, którzy zaangażowali się w pomoc bliźniemu i równocześnie zapraszamy nowe osoby do włączenia się w to dzieło.

3. Jutro będziemy obchodzić przeniesioną z 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

4. Msze święte od poniedziałku do piątku odprawiane są tylko rano o godzinie 700 i 800 w korytarzu przykościelnym. Prosimy o zapoznawanie się na bieżąco ze zmianami odprawiania intencji z godziny 1800.

5. We wtorek o godzinie 1730 spotkanie dzieci klas trzecich wraz z rodzicami.

6. Wyjątkowo w przyszłą niedzielę po Mszy świetej o godzinie 1000 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

7. W ostatnią niedzielę czerwca przeżywać będziemy w naszej parafii na dodatkowej Mszy świętej o godzinie 1500 w odnowionej już świątyni jubileusze 25 i 50-lecia małżeństwa. Prosimy tegorocznych jubilatów o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej lub w zakrystii na to wspólne świętowanie – do tej pory nie zgłosiło się żadne małżeństwo.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom: Sławomirowi Górce, Leszkowi Kornackiemu i Krzysztofowi Bąkowi za wszelkie wykonane w ostatnim czasie niezbędne prace w świątyni przed ułożeniem kamienia, który dotarł z Hiszpanii tuż przed świętami. Dziękujemy również parafiankom, które w minionym tygodniu sprzątały korytarz przykościelny. Bardzo prosimy we wtorek, środę i czwartek na godzinę 1800 do pomocy przy sprzątaniu, a w piątek na godzinę 1500 do przygotowania kościoła na niedzielę.

9. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone dzisiaj na tacę. Serdecznie dziękujemy osobom i rodzinom za kolejne ofiary złożone indywidualnie w kopertach na nową posadzkę do naszej świątyni: z Belnej Dolnej za ofiarę 600 i 500zł., z Przedmieścia Górnego za ofiarę 1000zł.

10. W minionym tygodniu do wieczności odeszła + Helena Barczyk – Dobry Jezu, a nasz Panie…